Jak rezerwować

1. Wybór oferty:

Chcąc dokonać wyboru wycieczki należy skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej. Należy określić rodzaj transportu wybierając odpowiednią zakładkę: samolot, autokar lub dojazd własny. W kolejnym etapie proszę wybrać: typ wyjazdu, kierunek, termin, długość pobytu oraz liczbę uczestników. Dodatkowo można wskazać formułę wyżywienia, czy standard hotelu. Wybranie mniejszej ilości opcji pozwala na wyświetlenie większej ilości ofert. Po wybraniu odpowiednich kryteriów należy kliknąć pole "szukaj". Wyświetli się lista aktualnie dostępnych ofert. Pełny opis oferty znajdą Państwo klikając pole „szczegóły”.

2. Rezerwacja wycieczki:

W celu dokonania rezerwacji, należy wybrać ofertę spełniającą Państwa oczekiwania, a następnie kliknąć na pole "dalej". W formularzu, który pojawi się na stronie, proszę uzupełnić dane wszystkich uczestników. Informacje te są niezbędne do przygotowania umowy zgłoszenia.

Przesłanie formularza nie stanowi jeszcze gwarancji rezerwacji wczasów, ani nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji finansowych czy prawnych.

3. Podpisanie umowy i płatności:

Na podstawie danych, wpisanych przez Państwa do formularza, zostaną przygotowane i wysłane na wskazany adres e-mail dokumenty – umowa zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa. W przypadku niejasności bądź potwierdzenia Państwa danych, pracownik naszego biura skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w możliwie najkrótszym terminie. Po otrzymaniu i zapoznaniu się z dokumentami należy czytelnie podpisać umowę - zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa, a następnie dokonać wpłaty podanej na umowie kwoty zaliczki lub pełnej kwoty rezerwacji na konto:

Sol Travel Biuro Podróży

ul. Piotrkowska 132

90-062 Łódź

Santander Bank Polska S.A

Nr konta: 15 1910 1048 2272 2689 9550 0001

Wpłata powinna być dokonana natychmiast PRZELEWEM EKSPRESOWYM.

Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie wykonania przelewu odsyłają Państwo mailem lub faksem na numer 42 632 34 14.

Wpływ pieniędzy na konto kończy proces rezerwacji. 

Dokonanie płatności w ustalonych terminach gwarantuje utrzymanie wstępnie zarezerwowanych miejsc.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z naszym Centrum Rezerwacji:

telefonicznie: +48 607 074 042 lub 42 632 34 14

mailowo: soltravel@soltravel.pl.