O nas

 

Biuro Podróży Sol Travel działa na polskim rynku turystycznym od 1996 r.

 

Obecnie posiadamy 3 stacjonarne biura sprzedaży w Łodzi i oddajemy w Państwa ręce internetowe możliwości rezerwowania imprez turystycznych. Podstawowym celem i misją naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom rzetelnej i kompetentnej obsługi w zakresie proponowanej przez nas oferty, czego dowodem są liczne dyplomy, certyfikaty i wyróżnienia, wydawane w podziękowaniu za profesjonalną obsługę i osiągnięcia w sprzedaży.

 

Współpraca z renomowanymi Touroperatorami, posiadającymi aktualne zezwolenia, koncesje i ubezpieczenia OC, dają Państwu gwarancję bezpiecznego wyjazdu oraz wysoką jakość świadczonych usług.

 

Nasi pracownicy biorąc udział w szeregu szkoleń, zarówno krajowych jak i zagranicznych, doskonalą swoją wiedzę i umiejętności, aby obsługa w naszych biurach była na jak najwyższym poziomie i mogła sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających turystów.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje wczasów krajowych i zagranicznych, wycieczek objazdowych, jak również wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Uzupełnieniem działalności są również bilety międzynarodowej komunikacji autokarowej, bilety tanich linii lotniczych oraz ubezpieczenia turystyczne.

 

Od lat posiadamy stałe grono zadowolonych klientów i troszczymy się by ciągle dołączali do nich nowi.

Zamówienia mogą Państwo dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie, telefonicznie, drogą elektroniczną lub osobiście w biurze.